Jump to content
Sign in to follow this  
Alb3rt0ZEW

Cerere leader Green Street Bloods

Recommended Posts

[intrebari viata reala]

Nume real:Frincu Claudiu Alberto

Varsta reala:14 ani.

Unde locuiesti?:Giurgiu!

Descriete in 20 de cuvinte (real-life):Salut, Ma numesc Fruncu Claudiu Alberto, am frumoasa vârsta de 14ani, m-am nascut in Girgiu un oras frumos de la poalele judetului cu acela?i nume Giurgiu. Momentan înva? la generala nr8 si sunt clasa a 8-a, dupa ce termin vreau sa intru intr-un liceu Economic pe profil Filologie. Ca hobby-uri am fotbal (practic fotbal de performan?a de aproape 2ani), baschet. În timpul liber imi place sa ma relaxez cu prietenii la o terasa sau prin ora?, când nu sunt cu prietenii stau acasa cu familia si imi place sa ma joc foarte mult sa:mp sau counter-strike. In legatura cu firea mea sunt serioasa, imi place sa socializez cu toata lumea sa-mi fac prietenii noi si sa ma distrez alaturi de ei. Aceasta a fost descrierea mea.

Ce o sa faci dupa ce termini studiile?:Nu am nici o idee inca.

[intrebari de pe joc]

Nickname pe joc:Alb3rt0ZEW

Care a fost cea mai mare realizare a ta pe server?:Nici una momentan.

Mentioneaza o factiune in care te-ai simtit cel mai bine?:RDT actual.

Cate ore petreci pe zi fara (SLEEP/AFK)?:3-4.

De ce ai aplicat la functia de lider? (Minim 20 de cuvinte):Deoarece am mai fost stiu cum e sa fii leader si am habar sa ma ocup cat mai bine de aceasta functie.

Cu ce crezi ca se ocupa un lider?:Cu supraveghierea si conducerea factiuni sale.

Care crezi ca sunt atributiile unui lider?:R-up la timp , recrutarea noilor membri.

Ce ai face pentru factiunea respectiva?:Mas ocupa cat mai bine posibil de ea.

La ce factiune ai mai fost lider?:La nici una de la wipe.

Cu ce esti diferit fata de alti jucatori? (aplicanti):Cu nimic special. Dar consider ca atentia si rabdarea ma vor ajuta.

Sign in to follow this  

• Tema se afla in versiunea beta ( 1.0.0 ), orice probleme pot fi raportate userului Sn!k3rs sau in ACEST TOPIC