Jump to content
Sign in to follow this  
VenomOwn

Cerere lider TTC - VenomOwn

Recommended Posts

[intrebari viata reala]

Nume real:Catalin

Varsta reala:15 ani.

Unde locuiesti?:In Craiova.

Descriete in 20 de cuvinte (real-life):Ma numesc Catalin , am 15 ani si sunt din Craiova , sunt un baiat respectos , modest si bine priceput.Imi place sa ma joc cu mingea si sa stau sa ma joc SA-MP.

Ce o sa faci dupa ce termini studiile? O sa vreau sa ajung la un liceu.

[intrebari de pe joc]

Nickname pe joc:VenomOwn

Link de pe panel:Nu merge panel-ul , o sa vi-l dau in joc daca e neaparat.

Care a fost cea mai mare realizare a ta pe server?:Cea mai mare realizare a mea pe server este sa ajung lider TTC.

Mentioneaza o factiune in care te-ai simtit cel mai bine?:Avispa Rifa.

Cate ore petreci pe zi fara (SLEEP/AFK)?:Cate 3-4 ore.

De ce ai aplicat la functia de lider? (Minim 20 de cuvinte):Am aplicat in functia de lider deoarece eu ma simt capabil sa duc aceasta functie pana la capat. Aceasta este factiunea mea preferata si vreau sa am si sa bag membrii buni si modesti in ea.

Cu ce crezi ca se ocupa un lider?:Cu membrii factiuni , post-uri , aplicatii , teste.

Care crezi ca sunt atributiile unui lider?:Sa nu dea rank up aiurea, sa aiba grija de membri.

Ce ai face pentru factiunea respectiva?:As face-o una dintr-e cele mai bune factiuni , as baga membrii buni si capabili in ea.

La ce factiune ai mai fost lider?:N-am mai fost lider pe acest server.

Cu ce esti diferit fata de alti jucatori? (aplicanti):Eu cred ca sunt diferit deoarece nu prea imi place sa injur , am simtul umorului si imi place functia de lider!

Salut.

Iti acord contra aplicatiei tare, si am un argument clar: Esti un fost membru Avispa Rifa, te saluta SPLiNTHER, lider RDT. Iti recomand sa te reintorci in mafii, nu are rost sa te duci in factiuni pasnice cand tu esti jucator de mafii, te pwp.

Sign in to follow this  

• Tema se afla in versiunea beta ( 1.0.0 ), orice probleme pot fi raportate userului Sn!k3rs sau in ACEST TOPIC