Cerere pentru admin/helper - Aplicații Grad - HGame ROMANIA Jump to content
keyboard_arrow_down
account_circle Sign In

Sign In

person_add Sign Up
Sign in to follow this  
Mahragan

Cerere pentru admin/helper

Recommended Posts

Nume: Dumitru Andrei.

Vârstă: 16 ani.

Contact: FB-Andrei Dumitru,instagram-K._.B._.N,skype-Andrei Dumitru,discord-Andrei Dumitru

Gradul dorit (Global Moderators/Moderators):Moderators

De ce doreşti această funcţie?: Eu doresc aceasta functie pentru ca am mai fost,stiu cu ce se ocupa acest grad si vreau sa fac parte din acest minunat STAFF al servarului

Experienţă moderat: 2-3 ani pe putin

Ce înseamnă off-topic, post-hunt şi MCP: off-topic = daca e ceva ce nu are legatura cu subiectul acelui topic | post-hunt = este atunci cand faci multe posturi cand poti face doar un post pentru toate ce vrei sa spui | MCP - o lista pentru moderatori in care arata tot ce au facut acei moderatori / global moderator

Te-ai înscris în clanul gametracker? (OBLIGATORIU) + nume: Nu gasesc clanul.

Alte menţiuni: Multumesc pentru timpul acordat!

Contra!

Dupa parerea mea ar fii mai bine sa mai faci vechime pentru a nu aparea probleme in echipa staff,gen dai ban la membrii din comunitate sau chestii de genul.Vrem sa te cunoastem mai bine doar.

Contra!

Dupa parerea mea ar fii mai bine sa mai faci vechime pentru a nu aparea probleme in echipa staff,gen dai ban la membrii din comunitate sau chestii de genul.Vrem sa te cunoastem mai bine doar.

CONTRA !

Ce a spus el + eu cred ca ai gresit categoria , asta e categoria de cerere rank pentru forum nu pt server.

Au răspuns colegii mai sus .

Respins

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this