Jump to content
Sign in to follow this  
Deleton.s

[Respins]Cerere leader green street blood

Recommended Posts

[intrebari viata reala]

Nume real:Andrei ichim catalin

Varsta reala:13 ani

Unde locuiesti?:Belgia localitatea halanzy 

Descriete in 20 de cuvinte (real-life):Sunt un baiat normal care ai place sa incerce lucruri noi nu imi place sa fiu injurat de o bicei sunt foarte nerabdator cate o data nebun  :)

Ce o sa faci dupa ce termini studiile?:Nustiu am sa ma gandesc pe parcursul anilor :)0

[intrebari de pe joc]

Nickname pe joc:Deleton.s

Care a fost cea mai mare realizare a ta pe server?:in paramedic am fost foarte mult ajutat la raport .

Mentioneaza o factiune in care te-ai simtit cel mai bine?: in paramedic acolo m-am distrat excelent .

Cate ore petreci pe zi fara (SLEEP/AFK)?:6 ore chear si mai mult cred ca sunt destul de activ

De ce ai aplicat la functia de lider? (Minim 20 de cuvinte):doresc sa fac din news reporter o factiune dorita  so fac sa iti place sa stai in ea sa aiva si salariu . si toti playeri so recomande

Cu ce crezi ca se ocupa un lider?:cu administrarea factiunii cu recrutarea membrilor cu aceptarea/rejctarea playerilor care fac app pe panel cu  a se ocupa de-a schimba rankul 1 player 

Care crezi ca sunt atributiile unui lider?:Sa fie serios  sa aiva inspiratie sa fie desptept sa nu se certe cu toata lumea din orice cauza sa fie activ sa il respecte playeri sa ai dovada in tine ca esti 1 om serios

Ce ai face pentru factiunea respectiva?:as dori pentru ca am destula inspiratie sunt foarte creativ la fraze !

La ce factiune ai mai fost lider?:Nu am avut posibilitatea sa fiu leader pe acest server pentru ca toate factiunele practic au fost ocupate !

Cu ce esti diferit fata de cei lalti jucatori aplicanti :Nu sunt deose bit deloc cu alti playeri toti ne dorim leader dar din pacate nu mai 1 poate fii .

Sign in to follow this  

• Tema se afla in versiunea beta ( 1.0.0 ), orice probleme pot fi raportate userului Sn!k3rs sau in ACEST TOPIC