Jump to content
Sign in to follow this  
Laurentiu

[Respins]Cerere Lider Green Street Bloods - LawR.DAUPTALEX

Recommended Posts

[intrebari viata reala]

Nume real:Laurentiu Cristian.

Varsta reala:15 ani.

Unde locuiesti?:Judetul Botosani.

Descriete in 20 de cuvinte (real-life):Salutare, ma numesc Laurentiu am varsta de 15 ani si locuiesc in Judetul Botosani.Ma consider ca o persoana amuanta, politicoasa, cu cei 7 ani de acasa.

Ce o sa faci dupa ce termini studiile?:Momentan nu m-am gandit ce voi face dupa studii.

[intrebari de pe joc]

Nickname pe joc:LawR.DAUPTALEX

Care a fost cea mai mare realizare a ta pe server?:Momentan, nu am o realizare mare pe acest server.Dar sper ca cea mai mare realizare a mea, sa iau Lider la Green Street Bloods.

Mentioneaza o factiune in care te-ai simtit cel mai bine?:Cel mai bine pot sa spun ca m-am simtit in Avispa Rifa.

Cate ore petreci pe zi fara (SLEEP/AFK)?:5-6 ore.

De ce ai aplicat la functia de lider? (Minim 20 de cuvinte):Am aplicat la functia de Lider la Green Street Bloods, deoarece ma simt pregatit pentru acesta functie si deoarece vreau sa cuceresc cat mai multe turfuri posibile si sa recrutez membrii activi si seriosi.

Cu ce crezi ca se ocupa un lider?:Lider-ul se ocupa cu darea testelor pentru intrare in respectiva factiune, sau acordarea FW-urilor in anumite momentante cand un membru a facut un lucru gresit cu acceptarea sau respinderea aplicatiilor etc.

Care crezi ca sunt atributiile unui lider?:Rabdarea, sa aiba un limbaj cat mai adegvat posibil ( adica fara injuraturi la adresa membrilor sai, sau a orcarui player).

Ce ai face pentru factiunea respectiva?:Eu mi-am propus sa ajut acesta mafie pe nume Green Street Bloods, cu castigarea cator mai multe turfuri.

La ce factiune ai mai fost lider?:N-am avut ocazia sa iau Lider momentan.

Cu ce esti diferit fata de alti jucatori? (aplicanti):Cu absolut nimic, dupa parerea mea toti suntem egali.

Pacat ca esti in RDT si aplici lider la alta mafie, dar este alegerea ta unde te duci,  iti dau un vot Neutru.

Neutru.

Sign in to follow this  

• Tema se afla in versiunea beta ( 1.0.0 ), orice probleme pot fi raportate userului Sn!k3rs sau in ACEST TOPIC