Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

RPG.HGAME.RO

Va asteptam cu mare drag pe server

Sign in to follow this  
DarkMD

Cerere lider School Instructors-DarkMD

Recommended Posts

Intrebari din viata reala:

1. Cum te numesti?:Ma numesc Cristi.

2. Cati ani ai?:Am varsta de 16 ani.

3. Descrie-te in minim 30 de cuvinte (obligatoriu) :

4. Cum iti petreci timpul liber?:Imi petrec timpul liber jucanduma pe samp s-au ma duc cu prietenii.

5. Care sunt planurile tale pe viitor?:Planurele mele pe viitor sunt ca sa fiu lider la aceasta factiune si sa ajung helper pe server.

6. Ce reprezinta pentru tine, functia de lider?:Pentru mine functia de lider reprezinta o mare responsabilate si care are grija de membrii din factiune.

Intrebari lider:

1. Cat timp are un lider la dispozitie pentru a raspunde la reclamatiile factiunii?:Lider-ul are 48 de ore pentru a raspunde.

2. De cate ori pot schimba sub-liderul pe luna?:Poti schimba sub-liderul 2 ori pe luna.

3. Cate intrebari trebuie sa contina testul de intrare in factiune?:Testul de intrate in factiune trebuie sa fie de 10 intrebari.

4. Daca un jucator ii deschide o reclamatie unui alt jucator si ambii sunt din factiunea ta, cum procedezi?:Daca 1-mul membru nu are dreptate ce a facut membrul al 2-lea,1-mul membru primeste FW,dar daca al 2-lea membru a gresit este sanctionat dupa fapta pe care a facuto.

5. Cate zile trebuie sa stea minim sub-liderul in factiune pentru a-l demite cu rank 6?:Sub-liderul trebuie sa stee minim 20 de zile.

6. Daca un membru este banat, dupa cat timp il demiti din factiune si pe ce motiv?:Dupa 3 zile si pe motivul ca a fost banat.

7. Dupa cate zile poate reaplica un jucator (in factiune) care a fost acceptat pentru teste, dar le-a picat?:Poate aplica dupa 3 zile.

8. Cati sub-lideri ai voie sa ai maxim?:Am voie sa am doar 1 sub-lider.

9. Cate zile trebuie sa acumulezi ca lider, pentru nu a fi demis cu FP?:Trebuie sa acumulez ca lider 30 de zile ca sa nu primesc FP.

10. Ce doresti sa faci pentru aceasta factiune?:Daca voi primi lider in aceasta factiune,as dori sa investesc aceasta factiune si sa ajut toti membri cu ce vo-i puate eu.

11. Cu ce poti ajuta factiunea (ca lider)?: Pot ajuta aceasta factiune cu experienta mea,cu calmul meu,cu rabarea mea si cand vine vorba de ceva sunt foarte serios. 

RESPINS

Nu ai facut o descriere

• Sad 1