Jump to content

Create an account on our board

or login and enjoy all the possibilities

Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up

Cautam Staff

Forumul este in cautare de Moderatori , daca vrei sa faci parte din echipa noastra te asteptam cu o cerere !

Click!

Afiliere Servere

In momentul de fata afiliem orice tip de server , daca ai un server si vrei sa-l afiliezi in comunitatea noastra te asteptam cu o cerere !

Click!
Sign in to follow this  
AndreiBL

Cerere lider - Green Street Bloods - AndreiBL

Recommended Posts

[intrebari viata reala]
Nume real: Andrei Ionita
Varsta reala: 18 ani.
Unde locuiesti?: Constanta.
Descriere in 20 de cuvinte (real-life):Ma numesc Andrei, am 18 ani, sunt din Constanta, sunt un baiat sociabil, imi place sa imi fac prieteni noi, nu imi plac genul de oameni ce se cred cine nu sunt si imi place sa imi petrec timpul liber cu prietenii, iubita.
Ce o sa faci dupa ce termini studiile?:O sa imi deschid o asociatie.

[intrebari de pe joc]

Nickname pe joc: AndreiBL

Link de pe panel:Este in mentenanta.

Ore jucate pe server?: 190.

Care a fost cea mai mare realizare a ta pe server?:Admin level 7.

Mentioneaza o factiune in care te-ai simtit cel mai bine?: In toate m-am simtit excelent.

Cate ore petreci pe zi fara (SLEEP/AFK)?: 4-5-6.

De ce ai aplicat la functia de lider? (Minim 20 de cuvinte):Am aplicat la functia de lider Grove Street deoarece ma consider pregatit pentru a conduce aceasta mafie, stiu sa imi aleg membrii foarte bine, sa organizez mafia si sa cuceresc toate orasele.

Cu ce crezi ca se ocupa un lider?:Un lider se ocupa cu reclamatiile impotriva membrilor lui, aplicatiile pentru a intra in mafie, sedinte, organizare factiune, activitate.

Care crezi ca sunt atributiile unui lider?:Activitatea, seriozitatea, bunul simt.

Ce ai face pentru factiunea respectiva?:As cuceri toate orasele si as face in asa fel incat sa fie cea mai dorita factiune de pe server.

La ce factiune ai mai fost lider?:Nu am mai fost.

Cu ce esti diferit fata de alti jucatori? (aplicanti):Nu consider ca sunt diferit fata de alti jucatori cu nimic.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this